«

»

اکتبر 13

هویت بخشی مجدد سازمان مدیریت صنعتی ضروری است

550D79B0-EA08-CC85-029C-93E3BBDCD771
منصور معظمی در هم اندیشی شبکه نمایندگی های سازمان مدیریت صنعتی با بیان اینکه این سازمان باید عرصه اطلاع‌رسانی و تعامل مستمر با مخاطبان بالقوه و بالفعل خود بیشتر تلاش کند، تصریح کرد : در مجموعه سازمان مدیریت صنعتی و شبکه های نمایندگی آن توانایی لازم برای ارتقاء و توسعه بیشتر وجود دارد .

معظمی با تاکید بر اعتبار و برند خوش نام سازمان مدیریت صنعتی گفت : برای حفظ این اعتبار و برند ، باید بهترین استادان و همچنین نیروهای جوان وتحصیلکرده به کار گرفته شوند .

رئیس هیئت عامل ایدرو همچنین اقدامات روز آمد و نوین از جمله تبلیغات خلاقانه را امری موثر در ارتقاء پیش از پیش و رقابت‌پذیری بهینه برند سازمان مدیریت صنعتی برشمرد و از مدیران این سازمان خواست با هماهنگی و اتخاذ سیاست‌های علمی و همسو با حوزه ارتباطات ایدرو و در این راستا به ابزار های نوین و رسانه های جدید متوسل شوند.

معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت با اشاره به مسائل و چالش های که کشور با آن مواجه است، ظرفیت سازمان مدیریت صنعتی را کاملا منطبق برای ورود و پرداختن به آنها توصیف کرد و گفت : سازمان مدیریت صنعتی باید با به روز نگه داشتن و پاسخگویی به نیاز های روز کشور خود را در متن امورو در معرض دید قرار دهد.

معظمی افزود : به طور نمونه ، سازمان مدیریت صنعتی باید بتواند با استفاده از سرمایه های فکری خود در خصوص موضوع تحریم و پرداخت علمی به مدیریت این مقوله و چگونگی گذر کشور از این شرایط حرفی نو داشته باشد .

معظمی همچنین شبکه های نمایندگی سازمان مدیریت صنعتی در سراسر کشور را بازوان این سازمان خواند که می توانند به شرکت ها و بنگاه ها در زمینه های آموزش و مشاوره بدهند.

در این نشست؛ مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی هم با تشریح فعالیت های این سازمان در حوزه های مختلف ، به برنامه و اقدامات سازمان در تقویت جایگاه و توسعه برند سازمان وهمچنین تولید محتواهای جدید اشاره و تصریح کرد : در این راستا برنامه تحول سازمان در دست تهیه است .

ابوالفضل کیانی بختیاری همچنین با اشاره به دیدگاه های ارائه شده روسای شبکه نمایندگی های سازمان مدیریت صنعتی در این هم اندیشی ابزار امیدواری کرد با تعامل با شبکه ها و سرمایه های فکری و علمی ، ان شالله سازمان بتواند بیش از گذشته در مسیر اهداف و ماموریت های خود گام بردارد .

در حال حاضر سازمان مدیرتی صنعتی در۲۶ استان کشور نمایندگی دارد که در حوزه های مشاوره ، آموزش ، تحقیق و انتشارات فعالیت هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*