«

»

سپتامبر 08

قیمت خودرو در بازار کاذب است

855128
منصور معظمی در حاشیه پنجاه و پنجمین نشست گفتگوی بخش خصوصی و دولت استان خراسان رضوی در گفتگو با قدس آنلاین افزود: برای کالاهای گروه دوم نیز دسته بندی شده و وزارت صنایع به بانک مرکزی برای گشایش اعلام می کند.
وی اظهار داشت: یک نگرانی در تولید کنندگان بابت اینکه شاید مواد اولیه کمیاب شود و مراکز آنها تعطیل شود بوجود آمده است اما واقعیت این است که اینگونه نیست.
معظمی ادامه داد:همه باید به هم کمک کنیم که این جو روانی که در جامعه ایجاد شده است فروکش نماید و فضای نامیدی از بین برود.
معاون وزیر صنعت گفت:کالاهای اساسی که ۲۵ قلم هستند به اندازه نیاز کشور تامین شده اند و ذخایر استراتژیکی در این باره صورت گرفته است و مردم از این بابت نگرانی نداشته باشند.
وی در خصوص قیمت خودرو و التهاب آن در بازار نیز افزود: مردم خودشان به این افزایش قیمت ها دامن می زنند و زمانی که ۸ میلیون نفر به سایت سایپا جهت خرید خودرو مراجعه می کنند این امر بیشتر نمایان می شود.
معظمی اظهار داشت: قیمت خودرو در بازار کاذب است و مردم باید به آنها بی اعتنا باشند. مرجع تعیین قیمت خودرو سازمان حمایت است و هر قیمتی را که تعیین نماید قابل خرید و فروش است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*