«

»

آگوست 21

توسعه منابع انسانی در شرایط سخت می تواند همبستگی اجتماعی بیشتری را در کشور ایجاد کند

1000-3-600x400
دکتر معظمی اظهار داشت : مفاهیمی همچون فناوری ، انقلاب چهارم صنعتی و فضای مجازی در منابع انسانی در سطح بین المللی مطرح است و باید با رویکرد ها و ساختارهای مناسب این ظرفیت ها را در داخل کشور به کار بگیریم چرا که روزآمدی و منعطف سازی یکی از بستر های اصلی توسعه در حوزه منابع انسانی است .

در ادامه این نشست، ابوالفضل کیانی بختیاری مدیر عامل سازمان مدیریت صنعتی گزارشی از سیزدهمین کنفرانس توسعه منابع انسانی ارائه کرد و گفت: در کنفرانس قبلی شاهد ۴۰درصد رشد مقالات ،‌ ۶۰ درصد رشد تجارب بین المللی و ۲۳درصد رشد مشارکت بنگاه های اقتصادی بودیم .

همچنین دبیر علمی این کنفرانس به تشریح محورهای پیشنهادی کنفرانس سال جاری پرداخت و گفت:شورای سیاست گذاری باید با خرد جمعی بهینه سازی شود.

نسرین جزنی ، نقش مدیریت منابع انسانی در فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی ،‌ شرایط پیچیده کشور ، نهادینه کردن اخلاق حرفه ای و مسئولیت اجتماعی را از محورهای پیشنهادی کمیته علمی عنوان کرد .

در ادامه هر کدام از شرکت کنندگان نظرات و پیشنهاد های خود را برای محورهای چهاردهمین کنفرانس منابع انسانی مطرح کردند .

کنفرانس توسعه منابع انسانی به عنوان معتبرترین همایش حوزه منابع انسانی از آغاز دهه هشتاد با همکاری سازمان مدیریت صنعتی و سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران برگزار شده و قرار است چهاردهمین دوره آن در تاریخ ۱۳ آذرماه سال جاری برگزار شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*