بهبود کیفیت ،‌افزایش بهره وری و تطابق با نیاز مشتری، رقابت پذیری کالای ایرانی را میسر می کند » دکتر منصور معظمی

«

»

مه 09

بهبود کیفیت ،‌افزایش بهره وری و تطابق با نیاز مشتری، رقابت پذیری کالای ایرانی را میسر می کند

1000-3-768x512
رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در سومین کنفرانس بین‌المللی مدیریت صنعتیگفت : ارتقاء رقابت پذیری کالای ایرانی از طریق بهبود کیفیت ،‌افزایش بهره وری ،‌نواوری و تطابق با نیاز مشتری و مهمتر از همه برندینگ ، جز ملزومات اساسی رقابت پذیری کالای ایرانی است.

منصور معظمی با اشاره به توسعه برندینگ تصریح کرد : استفاده از کالای ایرانی نیازمند به فرهنگ سازی و تغییر باور همگان است.

وی با تاکید برحمایت از تولیدات و کالای ایرانی افزود: گسترش و ایجاد مشاغل جدید به واسطه فراهم شدن تقاضای جدید برای محصولات موجود و خدمات جدید موجبات کاهش نرخ بیکاری را در کشور فراهم می اورد .

معاون وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت با یاداوری جلوگیری از انتقال سرمایه ها به خارج از کشور به واسطه فراهم شدن زمینه های بکارگیری سرمایه در فرایند تولیدات داخلی اظهار داشت : امروزه جهاد ما جهاد اقتصادی است و برای رقابتی شدن کالاهایی ایرانی باید تعاملات بین المللی همراه با حفظ منافع ملی داشته باشیم .

وی الزامات اجرایی حمایت از کالای ایرانی را ایجاد نظام و ساز و کار کنترل ،‌ارزیابی و بازخورد و همچنین جلوگیری از ورود کالای قاچاق عنوان کرد.

سومین کنفرانس بین‌المللی مدیریت صنعتی با همکاری دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبائی و انجمن علمی مدیریت صنعتی ایران و با حضور اساتید داخلی و بین‌المللی رشته مدیریت صنعتی در برگزار شد. دانشگاه علامه طباطبائی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*