«

»

فوریه 19

آمادگی شرکت های خودروساز برای مشارکت در اجرای موفق طرح ملی نوسازی ناوگان سنگین

DF4D7508-B803-D581-08F9-CB37F272ED13
دکتر منصور معظمی : پیش نیاز های طرح با دستور مستقیم رئیس جمهور مهیا شده و تمام دست اندرکاران در بدنه دولت در اجرای مناسب طرح مشارکت فعال خواهند داشت و بر این اساس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران نیز تمامی تلاش خود را با همکاری شرکت های خودروسازی در اجرای مناسب این طرح بکار خواهد گرفت.
آمادگی شرکت های خودروساز برای مشارکت در اجرای موفق طرح ملی نوسازی ناوگان سنگین

در جلسه ای که با دکتر منصور معظمی ، معاون و مدیر توسعه صنایع حمل و نقل ایدرو، مدیر کل صنایع خودرو و نیرو محرکه وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، مدیران عامل شرکت های ایران خودرو و سایپا، و مدیران عامل و نمایندگان کلیه خودروسازان تجاری فعال، در محل ستاد طرح (ایدرو) برگزار شد، ضمن تببین اهداف طرح و بحث در خصوص الزامات اجرایی ، نسبت به آماده سازی شرکت های خودروساز برای مشارکت در اجرای موفق این طرح ملی تاکید شد.

به گزارش ایدرونیوز ، رئیس هیئت عامل ایدرو در این جلسه با اشاره به منافع طرح نوسازی ناوگان خودرو های سنگین برای کشور و مردم، بر استفاده از فرصت پیش آمده جهت فعال سازی ظرفیت های موجود در کشور در بخش های تولید قطعات و مجموعه های مورد نیاز تاکید کرد.

به گفته منصور معظمی، پیش نیاز های طرح با دستور مستقیم ریئیس جمهور مهیا شده و تمام دست اندرکاران در بدنه دولت در اجرای مناسب طرح مشارکت فعال خواهند داشت و بر این اساس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران نیز تمامی تلاش خود را با همکاری شرکت های خودروسازی در اجرای مناسب این طرح بکار خواهد گرفت.

بهزاد اعتمادی معاون توسعه صنایع حمل و نقل ایدرو هم با اشاره به ماموریت محول شده به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در خصوص مدیریت اجرای طرح خروج خودروهای فرسوده تجاری از طریق تشکیل ستاد طرح با مشارکت نمایندگان کلیه ذینفعان ، نسبت به تبیین جزئیات طرح و مدل پیشنهادی برای اجرایی شدن آن پرداخت و از نمایندگان خودروسازان تجاری درخواست کرد دیدگاه های خود را نسبت طرح تهیه شده ارائه نمایند.

در ادامه ، امیر حسین قناتی مدیر کل دفتر صنایع خودرو ونیرو محرکه وزارت صنعت ، معدن و تجارت با اشاره به موارد جمع بندی شده با نمایندگان دستگاه های دولتی ، از نمایندگان شرکت های خودروساز تجاری درخواست کرد با بررسی کلیه جوانب ، با رویکرد اجرایی، در تکمیل و اصلاح طرح مشارکت نمایند.

بر این اساس مقرر شد نمایندگان شرکت ها ضمن اعلام نظر در خصوص مشکلات و چالش های احتمالی اجرای طرح ، نسبت به بررسی جزئی طرح ارایه شده اقدام کنند و کلیه پیشنهاد های تکمیلی و اصلاحی خود را بصورت مکتوب به معاونت توسعه صنایع حمل و نقل ایدرو ارایه نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*