هم افزایی محور اصلی رشد صنعت قطعه سازی کشور است » دکتر منصور معظمی

«

»

ژانویه 20

هم افزایی محور اصلی رشد صنعت قطعه سازی کشور است

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-11-24 18:52:32Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2017-11-24 18:52:32Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com


رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در دیدار با اعضای انجمن صنایع همگن قطعه ‌سازان گفت : اگر بخواهیم برای صنعت قطعه سازی کشور یک چشم انداز اصولی ترسیم کنیم ، نیازمند هم افزایی در این صنعت است .

به گزارش ایدرونیوز ، منصور معظمی افزود : ادغام قطعه سازان به منزله از بین رفتن نیست ، بلکه هدف از این موضوع ، هم افزایی و ارتقا این صنعت است .
وی تاکید کرد: اگر در ادغام قطعه سازان نتوانیم به طور سیستماتیک با مسئله برخورد کنیم ، نمی توانیم موانع و مشکلات این صنعت را مرتفع کنیم و راه بزرگ شدن ، داشتن مزیت رقابتی است .

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت خاطر نشان کرد : ما در این صنعت ، دو راهکار پیش رو داریم . در وهله اول اینکه به این وضع کما فی السابق ادامه دهیم یا اینکه دانش فنی در این زمینه را شناسایی کرده و به صاحبان برند متصل شویم .

به گفته معظمی ، ما نیازمند سند راهبردی و استراتژی های کاربردی در این صنعت هستیم که در مرحله اول بتواند راهگشای مسائل کنونی باشد و در برنامه های میان مدت و بلند مدت به ارتقا و صادرات جهانی این صنعت کمک کند .

در این جلسه ، بهزاد اعتمادی معاون توسعه حمل و نقل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران خاطرنشان کرد :قطعه سازان باید به تحولات بازار توجه داشته باشند و به ارتقا و رقابت پذیر بودن در سطح جهانی فکر کنند و اگر نتوانند خود را همپای این تحولات کنند ناچار به کناره گیری خواهند بود .

آرش محبی نژاد دبیر انجمن صنایع همگن قطعه‌سازان هم تصریح کرد : صنعت قطعه سازی برای همپایی با استاندارهای جهانی ، ‌رفع نیاز خودروسازی، ‌داشتن دانش فنی و زیر ساخت های خود نیازمند توجه و سرمایه گذاری است .
کلیه حقوق برای ایدرونیوز محفوظ است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*