تحقق اقتصاد مقاومتی در استفاده از حداکثر توان ملی است » دکتر منصور معظمی

«

»

سپتامبر 27

تحقق اقتصاد مقاومتی در استفاده از حداکثر توان ملی است

478A3968
منصور معظمی در این بازدید با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی گفت : یکی از راه های تحقق اقتصاد مقاومتی ، استفاده حداکثری از توان ملی است .

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت با اشاره به چالش های اقتصادی کشور اظهار داشت : بیکاری یکی از عمده ترین چالش های کشور است که نمود بیشتر آن در قشر تحصیلکرده ماست .

رئیس هئیت عامل ایدرو با بیان اینکه گروه مپنا یک سرمایه ملی است و باید قدر آن را دانست ، گفت : بکارگیری ۱۵ هزار نیروی کار در این مجموعه ، در دورانی ایجاد شغل یک امر واجب تلقی می شود ، بسیار مهم است .
478A4070
معظمی با اشاره به اهتمام به حوزه ریلی در برنامه ششم توسعه و نیاز کشور به حدود ۸ الی ۱۰ هزار واگن شهری و ۲۵ تا ۳۵ هزار واگن بین شهری در طول برنامه تصریح کرد : در حال حاضر زمینه بسیار مناسبی در حوزه ریلی در کشور وجود دارد و در این خصوص می توان از توان مپنا بیشترین استفاده را برد.

رئیس هئیت عامل ایدرو تاکید کرد : برای توسعه این بخش از صنعت کشور باید تلفیقی از تامین منابع مالی و استفاده از توان و ظریف داخلی بهره برد .

معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت همچنین با ابراز امیدواری به همکاری مشترک ایدرو و مپنا تصریح کرد : چشم انداز روزهای بهتری برای مپنا وجود دارد .

گروه مپنا به عنوان مجموعه ای صنعتی در حوزه صنعت برق ، نفت و گاز و حمل ونقل ریلی فعالیت دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*